کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار به نقل از (intezer.ir - انتظار)

کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار به نقل از (intezer.ir - انتظار).


کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ضمانت کتبی

ویدئو آموزشی درباره: کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم، در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین، درباره شلیک پدافندهوایی به ریزپرنده‌ها در استان اصفهان، بیان کرد: «پس از عملیات ناشیانه و

غیرقانونی اسرائیل در حمله به کنسولگری ما در دمشق، باید یک اقدام بسیار به جایی را انجام می‌دادیم که این کار طی عملیاتی با عنوان وعده صادق انجام شد. در این میان، اسرائیلی‌ها به دنبال این بودند که تا یک بُردی در این رفت و آمدها و زدن‌ها به نام آنان تمام شود در حالی که جرأت و توان اینکار را ندارد و می‌دانند که ضربه سنگین‌تری از ما خواهند خورد.»

وی ادامه داد: «از سوی دیگر نیروهای پدافند هوایی به علت اینکه در آماده‌باش قرار دارند، با کوچکترین موردی که در فضا یا رادار مشاهده کنند مقابله می‌کنند، مانند ریزپرنده‌هایی که صبح امروز به سمت‌شان شلیک شد.

احتمال می‌دادیم که یک اقدام محدودی بکنند

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: «این احتمال را می‌دادیم که توان پاسخ‌گویی اسرائیل در این حد نیست که عیناً با حجم بالایی تو سر خودشان بزنند، بنابراین یک اقدام بسیار محدودی را انجام می‌دهند که از طریق رسانه‌های صهیونیستی در بوق و کرنا کرده و جو را به دست بگیرند. در حالی که این نشان از آمادگی به موقع نیروهای پدافند هوایی ما بود در لحظه لازم عکس‌العمل نشان دادند و اگر خدایی ناکرده نتوانند اقدام به موقوع انجام بدهند باید پاسخگو باشند.»

نماینده مردم تهران در مجلس درباره احتمال پاسخ ایران به اسرائیل گفت: «این اتفاق مسئله‌ای نبود که بخواهیم پاسخ بدهیم و لطمه‌ای به ما وارد نکرد و این مسئله به دلیل آمادگی نیروهای ماست.»

زمانی که دیدند کارشان به نتیجه نرسیده می‌گویند کار ما نبود

کوثری با اشاره به ادعای یک رسانه اسرائیل درباره عدم قبول مسئولیت از سوی این رژیم، خاطرنشان کرد: «صادق و روراست نیستند و زمانی که دیدند ما آمادگی داشتیم و کارشان به نتیجه نرسیده است، می‌گویند کار ما نبود. این بازی دیگر قدیمی شده است که فکر کنند ما فریب خواهیم خورد. آنان بدانند کوچکترین اقدامی علیه ما انجام بدهند، چندین برابر عملیات وعده صادق ضربه سنگینی خواهند خورد.»

وی با اشاره به ردپای نفوذی‌ها درپی پرواز ریز پرنده‌ها گفت: «در توانشان نیست کاری کنند و دست و پا می‌زنند که بگویند ما کاری کردیم.»

27215

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد کوثری: شلیک به ریزپرنده ها بخاطر آماده باش پدافند هوایی است /بازی اسرائیل دیگر قدیمی شده است - intezer.ir - انتظار با کد تخفبف (hash-6651d3cc06cb1) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .