افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار به نقل از (intezer.ir - انتظار)

افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار به نقل از (intezer.ir - انتظار).


افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کیفیت تضمینی

ویدئو آموزشی درباره: افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

یک کارشناس بازار سرمایه با بیان این که افزایش نرخ ارز به خاطر ریسک سیاسی است،‌ گفت: تجربه نشان داده این افزایش مقطعی بوده و قابل برگشت است.

حمیدرضا جیهانی در

گفت‌وگو با فارس،‌ در مورد دلایل افزایش نرخ ارز گفت: پس از حمله ناجوانمردانه شب گذشته رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران،‌ بازار ارز و بازار سرمایه با ریسکهای سیاسی همراه شد و افزایش قیمت ارز در این حوادث معمولا مقطعی است و دوام ندارد،‌ بلکه قابل برگشت است.

معمولا بازار سرمایه با ریسکهای سیستماتیک و غیر سیستماتیک نوسان پیدا می‌کنند و بازارسرمایه ایران هم از این قاعده مستثنی نیست.

این کارشناس بازار سرمایه گفت: گستاخی شب گذشته رژیم صهیونیستی در سوریه و هدف قرار دادن کنسولگری ایران با هدف درگیر کردن ایران به عنوان بازیگر جدید به جنگی است که از 5 ماه قبل در غزه دگیر است. این رژیم می‌خواهد خود را از باتلاق غزه رهاکند و جنگ را به خارج مرزهای سرزمین اشغالی بکشاند،‌ ولی ایران تا کنون شرایط را به خوبی مدیریت کرده است.

به گفته وی در زمان شهادت سردار قاسم سلیمانی هم بازارهای ارز و سرمایه یکی دو روز کاهشی بودند،‌ اما بعدا به روال عادی برگشتند،‌ الان هم همان شرایط است و بازار به شرایط عادی برمی‌گردد.

کارشناس بازار سرمایه این را هم گفت: مردم و سرمایه‌گذاران خرد با کمی صبر از ریسکهای سیاسی بازار عبور خواهند کرد و سرمایه خود را به نرخ ارزان از دست ندهند.

جیهانی گفت: نرخ ارز در کانالهای تلگرامی با هیجانات ایجاد شده بالا رفته و سرمایه‌گذاران خرد نباید سرمایه خود را با سیگنال دهی این کانالها از دست بدهند.

به گفته این کارشناس،‌ مردم با سرمایه خرد خود اگر بخواهند سرمایه‌گذاری کنند،‌ صندوقهای سرمایه‌گذاری و نیز عرضه‌های اولیه در بورس محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری است، هرچند دولت قبل در سالهای 1399و 1400 اعتماد سرمایه‌گذاران خرد به بورس را دچار خدشه کرد، اما بازار از نظر بنیادی ارزشمند است و به ویژه صندوقهای سرمایه‌گذاری محل مناسبی برای تجمیع سرمایه خرد مردم و تزریق به تولید است.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار با کد تخفبف (hash-664d76f04847a) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " افزایش مقطعی نرخ دلار قابل برگشت است - intezer.ir - انتظار " .